Osteguna, ekainak 23



18:30

San Joan Astobizako jaiak

San Joan Astobitzako baseliza (Larrazabal), Laudio | Jaia

San Joan Astobizako jaiak ospatu eta ohiko sua piztuko dituzte ekainaren 23an. 18:30 // Haurrentzako jolasak 19:00 // Buruhandiak 22:00 // Sua piztea eta Akelarre dantza taldearen ikuskizuna 22:30 // ERRUKI erromeria

San Joan Astobizako jaiak San Joan Astobitzako baseliza (Larrazabal)

San Joan Astobizako jaiak ospatu eta ohiko sua piztuko dituzte ekainaren 23an.

18:30 // Haurrentzako jolasak

19:00 // Buruhandiak

22:00 // Sua piztea eta Akelarre dantza taldearen ikuskizuna

22:30 // ERRUKI erromeria


18:30

San Joan Jaia

Lantenoko Eskolak, Aiaraldea | Jaia

18:30 // Solstizio tailerra 20:00 // Antzezlana: Este chico no tiene cura 21:00 // Sua

San Joan Jaia Lantenoko Eskolak

18:30 // Solstizio tailerra

20:00 // Antzezlana: Este chico no tiene cura

21:00 // Sua


19:00

Igor Elortza eta Alaia Martin

Eneko Taberna, Orozko | Bertsolaritza

Bertso poteoa.

Igor Elortza eta Alaia Martin Eneko Taberna

Bertso poteoa.


19:00

Orozkoko sanjoanak

Orozko | Jaia

19:00 // Bertso poteoa Eneko Tabernan 22:30 // Ikuskizun piromusikala

Orozkoko sanjoanak

19:00 // Bertso poteoa Eneko Tabernan

22:30 // Ikuskizun piromusikala


19:30

San Joan Jaiak

Amurrioko Guk parkea, Amurrio | Jaia

19:30 // Txokolate jana 19:30-21:30 // Musika Eskolako Combos taldearen kontzertua 21:30 // Erromeria Basajaun taldearekin  

San Joan Jaiak Amurrioko Guk parkea

19:30 // Txokolate jana

19:30-21:30 // Musika Eskolako Combos taldearen kontzertua

21:30 // Erromeria Basajaun taldearekin

 


20:00

Murgako Jaiak

Aiara Murga | Jaia

20:00 // Txupinazoa eta umeentzako jokoak 21:30 // Txokolatea 22:00 // Sua  

Murgako Jaiak

20:00 // Txupinazoa eta umeentzako jokoak

21:30 // Txokolatea

22:00 // Sua

 


21:30

San Pedro Jaiak

Arrankudiaga-Zollo | Jaia

Txokolate jana eta sua

San Pedro Jaiak

Txokolate jana eta sua


22:00

San Juan Jaia

Antiguako auzoa, Urduña | Jaia

Musika, luntxa, txokolatea eta sua.

San Juan Jaia Antiguako auzoa

Musika, luntxa, txokolatea eta sua.


22:00

Akelarrea

Makaldi, Urduña | Jaia

Urduñako Gazte Asanbladak eta Erauntsi Dantza Taldeak antolatuta.

Akelarrea Makaldi

Urduñako Gazte Asanbladak eta Erauntsi Dantza Taldeak antolatuta.



17:00
14:00

Bizitzako sentipenak

Orozkoko Museoa, Orozko | Erakusketa

Orozkoko margolarien erakusketa.

Bizitzako sentipenak Orozkoko Museoa

Orozkoko margolarien erakusketa.



11:00
13:00

On-line izapideak Osakidetzan

KZGunea, Aiara Arespalditza | Ikastaroa

KZguneko ikastaroa.

On-line izapideak Osakidetzan KZGunea

KZguneko ikastaroa.

Motak:
Guneak:

Egutegia

Abuztua
al ar az og ol lr ig
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Iraila
al ar az og ol lr ig
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Urte osoko agenda ikusi »»