Igandea, ekainak 26



08:00

Urbian ibilaldi zirkularra

Suhiltzaileak, Urduña | ibilaldia

Izena eman beharra dago ekainaren 23an beranduenez.

Urbian ibilaldi zirkularra Suhiltzaileak

Izena eman beharra dago ekainaren 23an beranduenez.


08:30

Galarraga eta Aguilatos

Toñin Luengas frontoia, Artziniega | Irteera

Ganzorrotz Mendi Taldeak antolatuta. 

Galarraga eta Aguilatos Toñin Luengas frontoia

Ganzorrotz Mendi Taldeak antolatuta. 


09:00

Ipar-martxa ibilaldia

Menoio, Aiara Menoio | Kirol jarduera

Aiara ezagutzeko ipar-martxa ibilaldia Menoiotik abiatuta. Izen ematea: 5 euro

Ipar-martxa ibilaldia Menoio

Aiara ezagutzeko ipar-martxa ibilaldia Menoiotik abiatuta.

Izen ematea: 5 euro


10:00

San Joan Jaiak

Laudio | Jaia

10:00 // Ekinjoleak txistularien kalejira 12:00 // Itxarkundia Dantza Taldearen erakustaldia San Juan zelaian 13:00 // Meza abestua 18:00 // Euskadiko Zaldi arraste txapelketa 20:00 // San Roke Musika elkartearen kontzertua Aldai plazan

San Joan Jaiak

10:00 // Ekinjoleak txistularien kalejira

12:00 // Itxarkundia Dantza Taldearen erakustaldia San Juan zelaian

13:00 // Meza abestua

18:00 // Euskadiko Zaldi arraste txapelketa

20:00 // San Roke Musika elkartearen kontzertua Aldai plazan


10:00

Berdintasunaren eta aniztasunaren aldeko ibilaldia eta murala

Aiara Lanteno

Berdintasunaren eta aniztasunaren aldeko ibilaldia eta murala

11:00

Laudioko orientazio lasterketa herrikoia

Laudio | Lehiaketa

Laudioko orientazio lasterketa herrikoia

11:00

Dantza bertikalaren ikuskizuna

Frontoia, Laudio | Ikuskizuna

Izena ematea beharrezkoa izango da.

Dantza bertikalaren ikuskizuna Frontoia

Izena ematea beharrezkoa izango da.


19:30

Güiña, Polemika eta Piñen

Orbeko Etxea, Laudio | Kontzertua

Punk kontzertua Orbeko Etxeren 21. urteurrenaren barruan.

Güiña, Polemika eta Piñen Orbeko Etxea

Punk kontzertua Orbeko Etxeren 21. urteurrenaren barruan.



17:00
14:00

Bizitzako sentipenak

Orozkoko Museoa, Orozko | Erakusketa

Orozkoko margolarien erakusketa.

Bizitzako sentipenak Orozkoko Museoa

Orozkoko margolarien erakusketa.



11:00
03:30

Artizniegako Kuadrilla Eguna

Artziniega | Jaia

11:00 // Txupinazoa eta txikigunea 11:05 // Roundnet 12:00 // Kuadrilla Txapelketa 13:00 // Trikipoteoa 14:30 // Bazkaria 16:00 // Bingoa 17:00 // Igel txapelketa 17:30 // Karaoke 19:00 // DJ Kaktus umeentzat 20:00 // Sabes Muy Bien taldearen kontzeryua Pirineum tabernan 21:00 // Kontzertua Tresonrock 22:30 // Erromeria Lehian 01:30 // DJ Masa  

Artizniegako Kuadrilla Eguna

11:00 // Txupinazoa eta txikigunea

11:05 // Roundnet

12:00 // Kuadrilla Txapelketa

13:00 // Trikipoteoa

14:30 // Bazkaria

16:00 // Bingoa

17:00 // Igel txapelketa

17:30 // Karaoke

19:00 // DJ Kaktus umeentzat

20:00 // Sabes Muy Bien taldearen kontzeryua Pirineum tabernan

21:00 // Kontzertua Tresonrock

22:30 // Erromeria Lehian

01:30 // DJ Masa

 

Motak:
Guneak:

Egutegia

Abuztua
al ar az og ol lr ig
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Iraila
al ar az og ol lr ig
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Urte osoko agenda ikusi »»