Larunbata, abuztuak 13



10:30

Amurrioko jaiak: Haurren eta atzoko gazteen eguna

Amurrio | Jaia

10:30 // Kale animazioa BETI JAI fanafrrearekinHerrian zehar 11:00 // HAUR PARKEA: Puzgarriak, txirrista freskagarria...Parkean 11:00 // MAKILAREN ENTREGA herriko pertsona helduenariUdaletxeko aretoa 11:00 // Aldi bereko XAKE PARTIDAK, Amurrioko xake taldearen eskutikJuan Urrutia plaza 11:30 // MEZA NAGUSIAAndra Mariaren Parrokia 12:00 // BURUHANDIAKJuan Urrutia plazatik 12:30 // Adinekoentzako JANAURREKOA eta MUSIKA ANIMAZIOAJuan Urrutia plaza 14:30 // APAR FESTAGUK eskultura 14:00 // Atzoko gazteentzako ANAITASUN BAZKARIAUdal pilotalekua 14:00 // HAURRENTZAKO BAZKARIAParkea 16:00 // DANTZALDIA Jamaika taldearekinFrontoi kalea 16:00 // DiskofestaParkea 16:00 // IGUARRAKOA bisitatzeko aukeraUdaletxeko aretoa 16:00 // ESCAPE ROOM, izen ematea: berdintasuna@amurrio.eusKultur Etxea 16:00 // KALAKA egurrezko jolasakParkea 16:30 // XVI. GOTZON LANDETA MUS TXAPELKETA, Jai Herrikoien Aldeko Batzordeak antolatutaParkea 19:00 // Magia ikuskizuna, SUN MAGOAJuan Urrutia Palza 19:00 // VI. JOSE NEGRETE FUTBOL TROFEOA, SD Gernika-Sestao RiverBasarte futbol zelaia 19:30 // SOS AIARALDEA manifestazioaJuan Urrutia Plazatik 20:00 // BURUHANDIAKJuan Urrutia Plazatik 20:15 // Kale ikuskizuna, “SARDINA FRESKUEEE!”Juan Urrutia Plaza 20:30 // BERBENA CAMP Jamaika taldearekinSan Anton plaza 22:00 // Kontzertu handia BETTO SNAY raperoarekinMendiko Eskola 22:30 // FEMME-FATALE AKA. BONI&JLT eta MIÑOI! Jai Herrikoien Aldeko Batzordeak antolatutaTxosnagunea 23:30 // CELTAS CORTOSMendiko Eskola 01:30 // DJ GOMIJuan Urrutia Plaza 01:45 // LOZA, KORTAZAR eta MRT eskualdeko raperoak, Jai Herrikoien Aldeko Batzordeak antolatutaParkean 3:30 // DANTZETAN JARRAI!, Jai Herrikoien Aldeko Batzordeak antolatutaGazte Karpa

Amurrioko jaiak: Haurren eta atzoko gazteen eguna

10:30 // Kale animazioa BETI JAI fanafrrearekin
Herrian zehar

11:00 // HAUR PARKEA: Puzgarriak, txirrista freskagarria...
Parkean

11:00 // MAKILAREN ENTREGA herriko pertsona helduenari
Udaletxeko aretoa

11:00 // Aldi bereko XAKE PARTIDAK, Amurrioko xake taldearen eskutik
Juan Urrutia plaza

11:30 // MEZA NAGUSIA
Andra Mariaren Parrokia

12:00 // BURUHANDIAK
Juan Urrutia plazatik

12:30 // Adinekoentzako JANAURREKOA eta MUSIKA ANIMAZIOA
Juan Urrutia plaza

14:30 // APAR FESTA
GUK eskultura

14:00 // Atzoko gazteentzako ANAITASUN BAZKARIA
Udal pilotalekua

14:00 // HAURRENTZAKO BAZKARIA
Parkea

16:00 // DANTZALDIA Jamaika taldearekin
Frontoi kalea

16:00 // Diskofesta
Parkea

16:00 // IGUARRAKOA bisitatzeko aukera
Udaletxeko aretoa

16:00 // ESCAPE ROOM, izen ematea: berdintasuna@amurrio.eus
Kultur Etxea

16:00 // KALAKA egurrezko jolasak
Parkea

16:30 // XVI. GOTZON LANDETA MUS TXAPELKETA, Jai Herrikoien Aldeko Batzordeak antolatuta
Parkea

19:00 // Magia ikuskizuna, SUN MAGOA
Juan Urrutia Palza

19:00 // VI. JOSE NEGRETE FUTBOL TROFEOA, SD Gernika-Sestao River
Basarte futbol zelaia

19:30 // SOS AIARALDEA manifestazioa
Juan Urrutia Plazatik

20:00 // BURUHANDIAK
Juan Urrutia Plazatik

20:15 // Kale ikuskizuna, “SARDINA FRESKUEEE!”
Juan Urrutia Plaza

20:30 // BERBENA CAMP Jamaika taldearekin
San Anton plaza

22:00 // Kontzertu handia BETTO SNAY raperoarekin
Mendiko Eskola

22:30 // FEMME-FATALE AKA. BONI&JLT eta MIÑOI! Jai Herrikoien Aldeko Batzordeak antolatuta
Txosnagunea

23:30 // CELTAS CORTOS
Mendiko Eskola

01:30 // DJ GOMI
Juan Urrutia Plaza

01:45 // LOZA, KORTAZAR eta MRT eskualdeko raperoak, Jai Herrikoien Aldeko Batzordeak antolatuta
Parkean

3:30 // DANTZETAN JARRAI!, Jai Herrikoien Aldeko Batzordeak antolatuta
Gazte Karpa


16:30

Amurrioko Jai Herrikoiak

Amurrio | Jaia

16:30 // Gotzon Landeta XVI. Mus Txapelketa Txokogorrin 19:30 // SOS Aiaraldea Mobilizazioa Plazatik 22:30 // Femme Fatale , Boni eta JLT, Miñoi! txosnagunean 01:45 // Eskualdeko raperoak: Loza, Kortazar eta MRT Parkean 03:30 // Dantzetan Jarrai Gazte Karpan

Amurrioko Jai Herrikoiak

16:30 // Gotzon Landeta XVI. Mus Txapelketa Txokogorrin

19:30 // SOS Aiaraldea Mobilizazioa Plazatik

22:30 // Femme Fatale , Boni eta JLT, Miñoi! txosnagunean

01:45 // Eskualdeko raperoak: Loza, Kortazar eta MRT Parkean

03:30 // Dantzetan Jarrai Gazte Karpan


19:30

'SOS Aiaraldea' mobilizazioa

Juan Urrutia plaza, Amurrio | Aldarrikapena

'SOS Aiaraldea' mobilizazioa Juan Urrutia plaza

20:00

Lorem Ipsum

Arteko gure amaren santutegia, Artziniega | Kontzertua

Mendieta Kultura Elkarteak antolatutako VI. Kontzertu Zikloa. Doako sarrera.

Lorem Ipsum Arteko gure amaren santutegia

Mendieta Kultura Elkarteak antolatutako VI. Kontzertu Zikloa. Doako sarrera.


20:00

Lorem Ipsum

Arteko gure amaren santutegia, Artziniega | Kontzertua

Lorem Ipsum Arteko gure amaren santutegia

20:15

Tartana kale antzerkia

Juan Urrutia plaza, Amurrio | Antzerkia

Tartana kale antzerkia Juan Urrutia plaza

20:15

Sardina Freskueee

Juan Urrutia plaza, Amurrio | Antzerkia

Organik antzerki dantza taldearen ikuskizuna, dantza, antzerkia eta umorea uztartzen dituena.

Sardina Freskueee Juan Urrutia plaza

Organik antzerki dantza taldearen ikuskizuna, dantza, antzerkia eta umorea uztartzen dituena.

Motak:
Guneak:

Egutegia

Abuztua
al ar az og ol lr ig
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Iraila
al ar az og ol lr ig
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Urte osoko agenda ikusi »»