Igandea, abuztuak 14



09:30

Amurrioko jaiak: Kuadrillen eguna

Amurrio | Jaia

09:30 // XI. MARMITAKO LEHIAKETA, Su-Gozotan gastronomia elkarteak antolatutaJuan Urrutia Plaza 10:00 // Baserriko produktuen AZOKAJuan Urrutia Plaza 11:00 // KALEJIRA Amurrioko Txistuzaleak taldearekinHerrian zehar 11:00 // HAUR PARKEA: Puzgarriak, txirrista freskagarria...Parkean 12:30 // KALE ANIMAZIOA Ander eta Lander bikotearekinHerrian zehar 13:00 // KUADRILLEN TRIKI-POTEOHerrian zehar 13:00 // ZIZA DASTAKETA Arriola Mikologia Elkartearen eskutikJuan Urrutia Plaza 13:00 // Kaleko Musika Jaialdia, GREX MUSKAElexondo pasealekua 13:30 // APAR FESTAGUK eskultura 14:00 // XI MARMITAKO LEHIAKETAREN sari banaketaJuan Urrutia Plaza 15:00 // KUADRILLEN BAZKARIAParkea 16:30 // DJ KAKTUSParkea 18:00 // KUADRILLEN JOLASAKParkea 19:00 // Perkusio tailerra BATTURE BATUKADAREKINElexondo pasealekua 19:30 // LORE ESKAINTZAAndra Mariaren Parrokia 20:00 // ODOLOSTE JANASan Anton plaza 20:00 // Kaleko Musika Jaialdia, MARIO ENZO txontxongiloarekinSan Anton plaza 21:00 // KALEJIRA MUSIKATUA, Jai Herrikoien Aldeko Batzordeak antolatutaTxosnagunetik 21:00 // Kaleko Musika Jaialdia, BORJA CATANESIFrontoi kalea 23:00 // Kontzertu handia LA FURIArekinMendiko Eskola 00:30 // CHILL MAFIAMendiko Eskola 01:00 // DJ TRUE, TOX ETA KITTO ft. POTTORS DESTROYERSTxosnagunea 02:00 // DISKO SOUND 4Juan Urrutia Plaza

Amurrioko jaiak: Kuadrillen eguna

09:30 // XI. MARMITAKO LEHIAKETA, Su-Gozotan gastronomia elkarteak antolatuta
Juan Urrutia Plaza

10:00 // Baserriko produktuen AZOKA
Juan Urrutia Plaza

11:00 // KALEJIRA Amurrioko Txistuzaleak taldearekin
Herrian zehar

11:00 // HAUR PARKEA: Puzgarriak, txirrista freskagarria...
Parkean

12:30 // KALE ANIMAZIOA Ander eta Lander bikotearekin
Herrian zehar

13:00 // KUADRILLEN TRIKI-POTEO
Herrian zehar

13:00 // ZIZA DASTAKETA Arriola Mikologia Elkartearen eskutik
Juan Urrutia Plaza

13:00 // Kaleko Musika Jaialdia, GREX MUSKA
Elexondo pasealekua

13:30 // APAR FESTA
GUK eskultura

14:00 // XI MARMITAKO LEHIAKETAREN sari banaketa
Juan Urrutia Plaza

15:00 // KUADRILLEN BAZKARIA
Parkea

16:30 // DJ KAKTUS
Parkea

18:00 // KUADRILLEN JOLASAK
Parkea

19:00 // Perkusio tailerra BATTURE BATUKADAREKIN
Elexondo pasealekua

19:30 // LORE ESKAINTZA
Andra Mariaren Parrokia

20:00 // ODOLOSTE JANA
San Anton plaza

20:00 // Kaleko Musika Jaialdia, MARIO ENZO txontxongiloarekin
San Anton plaza

21:00 // KALEJIRA MUSIKATUA, Jai Herrikoien Aldeko Batzordeak antolatuta
Txosnagunetik

21:00 // Kaleko Musika Jaialdia, BORJA CATANESI
Frontoi kalea

23:00 // Kontzertu handia LA FURIArekin
Mendiko Eskola

00:30 // CHILL MAFIA
Mendiko Eskola

01:00 // DJ TRUE, TOX ETA KITTO ft. POTTORS DESTROYERS
Txosnagunea

02:00 // DISKO SOUND 4
Juan Urrutia Plaza


09:30

Amurrioko XI. Marmitako txapelketa

Juan Urrutia plaza, Amurrio | Lehiaketa

Amurrioko XI. Marmitako txapelketa Juan Urrutia plaza

11:30

Antzinako irratien erakusketara bisita gidatua

Orduña Hiria Museoa, Aiaraldea | Bisita gidatua

Agustín Erkoreka bildumagileak zuzendutako bisita. Izen-imatea 635751436 (Whatsappean) edo museoan bertan. 

Antzinako irratien erakusketara bisita gidatua Orduña Hiria Museoa

Agustín Erkoreka bildumagileak zuzendutako bisita. Izen-imatea 635751436 (Whatsappean) edo museoan bertan. 


13:00

Amurrioko Jai Herrikoiak: Kuadrillen Eguna

Amurrio | Jaia

13:00 // Kuadrillen triki poteoa 15:00 // Kuadrillen bazkaria parkean 18:00 // Kuadrillen jolasak parkean 21:00 // Kalejira musikatua, txosnagunean 01:00 // Dj True, Tox eta Kitto, Pottors Destroyers

Amurrioko Jai Herrikoiak: Kuadrillen Eguna

13:00 // Kuadrillen triki poteoa

15:00 // Kuadrillen bazkaria parkean

18:00 // Kuadrillen jolasak parkean

21:00 // Kalejira musikatua, txosnagunean

01:00 // Dj True, Tox eta Kitto, Pottors Destroyers


13:30

Kantauri Beat

Guk taberna, Amurrio | Kontzertua

Kantauri Beat Guk taberna

17:00

Arrankudiagako jaiak: Igandea

Arrankudiaga-Zollo | Jaia

17:00 // KAMISETA banaketa 18:00 // KALEJIRA 18:00 // XXXIII. MARMITAKO LEHIAKETA 20:00 // XXIV. TORTILLA TXAPELKETA, herriko 0 eta 18 urte arteko gazteentzat 20:15 // TXUPINAZOA 23:00 // DJ ADRIAN

Arrankudiagako jaiak: Igandea

17:00 // KAMISETA banaketa

18:00 // KALEJIRA

18:00 // XXXIII. MARMITAKO LEHIAKETA

20:00 // XXIV. TORTILLA TXAPELKETA, herriko 0 eta 18 urte arteko gazteentzat

20:15 // TXUPINAZOA

23:00 // DJ ADRIAN


17:30

Kale Barriako jaiak: Igandea

Urduña | kalejira

17:30 // TXUPINAZOA 17:45 // SASKIGINTZA TAILERRA 18:00 // JOLASAK 20:00 // SOKAMUTURRA 20:30 // IV. PATATA ZURIKETA LEHIAKETA 21:30 // KALEKO ZINEMA 23:00 // BINGO HERRIKOIA

Kale Barriako jaiak: Igandea

17:30 // TXUPINAZOA

17:45 // SASKIGINTZA TAILERRA

18:00 // JOLASAK

20:00 // SOKAMUTURRA

20:30 // IV. PATATA ZURIKETA LEHIAKETA

21:30 // KALEKO ZINEMA

23:00 // BINGO HERRIKOIA


19:00

Laudioko jaietako pregoiaren irakurketa

Laudioko Herriko Plaza, Laudio | Ekitaldia

Arloteek eta San Roke Musika Bandak girotuta.

Laudioko jaietako pregoiaren irakurketa Laudioko Herriko Plaza

Arloteek eta San Roke Musika Bandak girotuta.


19:00

Alde Zaharreko jaia

Artziniega | Jaia

Alde Zaharreko jaia
Motak:
Guneak:

Egutegia

Iraila
al ar az og ol lr ig
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Urria
al ar az og ol lr ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Urte osoko agenda ikusi »»