Asteazkena, abuztuak 24



10:00

Larrabeko jaiak

Larrabe auzoa, Amurrio | Jaia

10:00 // TXUPINAZOA 11:30 // MEZA 12:00 // PUZGARRIAK 12:00 // TORTILLA TXAPELKETA 19:00 // JOLASAK 19:00 // TXOKOLATE JANA 20:00 // IGEL-TOKA TXAPELKETA 21:30 // Erromeria, JUMAS BAND taldearekin

Larrabeko jaiak Larrabe auzoa

10:00 // TXUPINAZOA

11:30 // MEZA

12:00 // PUZGARRIAK

12:00 // TORTILLA TXAPELKETA

19:00 // JOLASAK

19:00 // TXOKOLATE JANA

20:00 // IGEL-TOKA TXAPELKETA

21:30 // Erromeria, JUMAS BAND taldearekin


10:00

Laudioko jaiak: Berakatz eguna

Laudio | Jaia

10:00-14:00 // Haurrentzako JOLAS PARKEALamuza Parkea 10:30 // ESKUPILOTA partidak, Herriaren Pilotazale Elkarteak antolatutaLamuza pilotalekuan 11:00 // SOKAREN HASIERA eta KALEJIRA Untzueta Dantza Taldeak antolatutaNagusien egoitza 11:00 // FAMILIA GUNEATxosnagunea 11:00 // Aldi bereko XAKE partidak, Laudio Xake taldeak eta Basalarrina elkarteak antolatutaAldai Plaza 11:00 // Haurrentzako 3x3 HOCKEY TXAPELKETALaudio Institutua 13:00 // SOKAREN AMAIERA eta AURRESKUA Untzueta Dantza Taldeak antolatutaHerriko Plaza 16:00 // Umeentzako parkea, Lamuza parkean, 19:00ak arte 15:00 // HERRI BAZKARIA Suziri Jai koordinakundeak antolatutaLamuza Parkea 17:00 // ERRALDOI eta BURUHANDIEN kalejiraHerriko Plaza 17:00 // XXV. SAN ROKE HOCKEY TXAPELKETA Ganbegi 6-2 taldeak antolatutaGardeako kirolgunea 19:00 // Bertso saio musikatua: "Ez da kasualitatea", Izar Mendiguren, Uxue Alberdi eta Onintza Enbeitarekin 19:00 // KANTUKADATxosna Batzordeak AntolatutaLamuza Parketik 20:00 // Lapikoen arteko lehia: Berakatz-sopa prestaketa eta dastaketa, Cosecha del 48 taldearen eskutik, Aldai plazan 20:30 // LOS CHIMBEROS musika emanaldiaAlberto Acero plaza 21:30 // Haurrentzako GAU IKUSKIZUNA, XABOI BURBUILEZLamuza Parkea 21:30 // Iluntze  musikatua, MALEN ATXATxosnagunea 22:30 // DANTZA BERTIKALEKO IKUSKIZUNALamuza pilotalekua 23:00 // ZUMBA ERRALDOIATxosnagunea 23:00 // DESPISTAOSHerriko Plaza 1:00 // DJ AZKENAK, Alberto Acero plazan

Laudioko jaiak: Berakatz eguna

10:00-14:00 // Haurrentzako JOLAS PARKEA
Lamuza Parkea

10:30 // ESKUPILOTA partidak, Herriaren Pilotazale Elkarteak antolatuta
Lamuza pilotalekuan

11:00 // SOKAREN HASIERA eta KALEJIRA Untzueta Dantza Taldeak antolatuta
Nagusien egoitza

11:00 // FAMILIA GUNEA
Txosnagunea

11:00 // Aldi bereko XAKE partidak, Laudio Xake taldeak eta Basalarrina elkarteak antolatuta
Aldai Plaza

11:00 // Haurrentzako 3x3 HOCKEY TXAPELKETA
Laudio Institutua

13:00 // SOKAREN AMAIERA eta AURRESKUA Untzueta Dantza Taldeak antolatuta
Herriko Plaza

16:00 // Umeentzako parkea, Lamuza parkean, 19:00ak arte

15:00 // HERRI BAZKARIA Suziri Jai koordinakundeak antolatuta
Lamuza Parkea

17:00 // ERRALDOI eta BURUHANDIEN kalejira
Herriko Plaza

17:00 // XXV. SAN ROKE HOCKEY TXAPELKETA Ganbegi 6-2 taldeak antolatuta
Gardeako kirolgunea

19:00 // Bertso saio musikatua: "Ez da kasualitatea", Izar Mendiguren, Uxue Alberdi eta Onintza Enbeitarekin

19:00 // KANTUKADA
Txosna Batzordeak Antolatuta
Lamuza Parketik

20:00 // Lapikoen arteko lehia: Berakatz-sopa prestaketa eta dastaketa, Cosecha del 48 taldearen eskutik, Aldai plazan

20:30 // LOS CHIMBEROS musika emanaldia
Alberto Acero plaza

21:30 // Haurrentzako GAU IKUSKIZUNA, XABOI BURBUILEZ
Lamuza Parkea

21:30 // Iluntze  musikatua, 
MALEN ATXA
Txosnagunea

22:30 // DANTZA BERTIKALEKO IKUSKIZUNA
Lamuza pilotalekua

23:00 // ZUMBA ERRALDOIA
Txosnagunea

23:00 // DESPISTAOS
Herriko Plaza

1:00 // DJ AZKENAK, Alberto Acero plazan


11:00

Okondoko San Bartolome jaiak: Asteazkena

Okondo | Jaia

11:00 // DANTZA-PLAZASan Bartolome enparantza 12:00 // AQUAGYM eskola, Talde Sport-ekinIgerilekuak 12:00 // TXU-TXU trenaFrontoia 12:30 // MEZA 13:00 // TRIKITIXA eta BURUHANDIAK 13:30 // TXORIPAN JANASan Bartolome enparantza 16:00 // Txu-Txu Trena 16:00 // FUTBITO TXAPELKETAFutbol zelaia 17:00 // TUTE TXAPELKETASan Bartolome enparantza 17:00 // EZKONGABE eta EZKONDUEN arteko futbol partidaFutbol zelaia 18:00 // TXAKOLINAREN INGURUKO HITZALDIA, Astobiza Txakolinaren eskutikSan Bartolome enparantza 19:00 // Zirku ikuskizuna; “MUTE”San Bartolome enparantza 20:30 // EUSKOLABEL sahieski eta hanburgesakSan Bartolome enparantza 22:30 // Berbena RITMO taldearekin 01:30 // DISKOFESTA

Okondoko San Bartolome jaiak: Asteazkena

11:00 // DANTZA-PLAZA
San Bartolome enparantza

12:00 // AQUAGYM eskola, Talde Sport-ekin
Igerilekuak

12:00 // TXU-TXU trena
Frontoia

12:30 // MEZA

13:00 // TRIKITIXA eta BURUHANDIAK

13:30 // TXORIPAN JANA
San Bartolome enparantza

16:00 // Txu-Txu Trena

16:00 // FUTBITO TXAPELKETA
Futbol zelaia

17:00 // TUTE TXAPELKETA
San Bartolome enparantza

17:00 // EZKONGABE eta EZKONDUEN arteko futbol partida
Futbol zelaia

18:00 // TXAKOLINAREN INGURUKO HITZALDIA, Astobiza Txakolinaren eskutik
San Bartolome enparantza

19:00 // Zirku ikuskizuna; “MUTE”
San Bartolome enparantza

20:30 // EUSKOLABEL sahieski eta hanburgesak
San Bartolome enparantza

22:30 // Berbena RITMO taldearekin

01:30 // DISKOFESTA


20:30

Jose Luis no me mires con el ojo de cristal

Ederki taberna, Laudio | Kontzertua

Jose Luis no me mires con el ojo de cristal Ederki taberna
Motak:
Guneak:

Egutegia

Iraila
al ar az og ol lr ig
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Urria
al ar az og ol lr ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Urte osoko agenda ikusi »»