aiaraldea.eus

Hautagai guztien zerrendak, hemen ikusgai

Erabiltzailearen aurpegia Erredakzioa   Politika  Aiaraldea

Hauek dira, herriz herri, zerrenda guztiak, Arabako eta Bizkaiko Foru Aldundietako Boletin Ofizialetan agertzen diren ordenean:

AMURRIO

EH Bildu

Titularrak
1. IÑAKI IBARLUZEA ORTUETA
2. GARAZI DORRONSORO GARATE
3. LUIS MARIANO ALAVA ZORRILLA
4. IRAIDE ORTIZ SAN VICENTE
5. JON BERGANZA URRUELA
6. IRUNE ITURBE ERRASTI
7. MAITANE SALUTREGUI GARDEAZABAL
8. JOSEBA LLANO HERNAIZ
9. KOLDO URKIXO LLANO
10. MADDI ISASI AZKARRAGA
11. EBA BLANCO DE ANGULO
12. SALUS SAN JOSE ZAPATERO
13. ITSASO BARBARA ORIBE
14. IÑAKI UGARTE BARBARA
15. MANNA HASSEN-NA MOHAMED-LAMIN
16. BORJA GUILLEN DIAZ
17. LAURA USATEGUI PULGAR

Ordezkoak
1. IÑAKI ASTOBIZA GANZABAL
2. MAITE BENITO CENDEGUI
3. JUANTXU ROJANO RUEDA
4. YOLANDA CUADRA ORTUETA
5. ALBERTO QUINCOCES ELEJALDE
6. JESUS MARIA BERNAOLA GARCIA

EAJ

Titularrak
1. JOSUNE IRABIEN MARIGORTA
2. TXERRA MOLINUEVO LAÑA
3. ESTIBALIZ SASIAIN FURUNDARENA
4. ALBERTO ARTETXE VICENTE
5. EDUARDO SARATXAGA ISASI
6. NURIA LOPEZ LUMBRERAS
7. JUAN CRUZ APODACA SOJO
8. IXONE SARATXAGA IBARRETXE (Independentea)
9. JULEN SASIAIN ABIN (Independentea)
10. EDER OJEMBARRENA ARBAIZAGOITIA
11. MIREN SARATXAGA DE ISLA
12. BEÑAT BUSQUETS UGARTE
13. MARIA JESUS AYESTA ABRISQUETA (Independentea)
14. AITOR UDAETA URIARTE
15. JOSE LUIS TELLERIA LARREA
16. JESUS REMIREZ DE GANUZA ALONSO
17. ARANTZA BARDECI GUZMAN

Ordezkoak
1. JUAN LUIS PERELLO ZABALA
2. SABINO FURUNDARENA LLANO
3. ESTIBALIZ LARRAURI ARANGUREN

PSE-EE

Titularrak
1. DAVID ROMERO CAMPOS
2. NURIA GONZALEZ CABRERA
3. JUAN MIGUEL MARTIN IBAÑEZ
4. FRANCISCA BARTOLOME NUÑEZ
5. MARIANO MUÑOZ RODRIGUEZ
6. FRANCISCA CABRERA DIAZ
7. ANTONIO SAINZ GAVILAN
8. FRANCISCO BLANCA ERENA
9. LEONARDA SANCHEZ DELGADO
10. ROBERTO GONZALEZ CABRERA
11. FLORENTINA BERGADO CUADRA
12. MANUEL ROBLES GONZALEZ
13. MARIA LUISA LOPEZ RUA
14. BERNARDO GUTIERREZ MORALES
15. AMERICO RAMOS LAZARO
16. MARIA JOSE AYESA URRUTIA
17. MARCOS MAROTO MAESO

Ordezkoak
1. EUTIMIO GONZALEZ COMERON
2. VICTORIA LOPEZ VARONA
3. MARIANO HERNANDEZ LORENZO

PSE-EE

Titularrak
1. DAVID ROMERO CAMPOS
2. NURIA GONZALEZ CABRERA
3. JUAN MIGUEL MARTIN IBAÑEZ
4. FRANCISCA BARTOLOME NUÑEZ
5. MARIANO MUÑOZ RODRIGUEZ
6. FRANCISCA CABRERA DIAZ
7. ANTONIO SAINZ GAVILAN
8. FRANCISCO BLANCA ERENA
9. LEONARDA SANCHEZ DELGADO
10. ROBERTO GONZALEZ CABRERA
11. FLORENTINA BERGADO CUADRA
12. MANUEL ROBLES GONZALEZ
13. MARIA LUISA LOPEZ RUA
14. BERNARDO GUTIERREZ MORALES
15. AMERICO RAMOS LAZARO
16. MARIA JOSE AYESA URRUTIA
17. MARCOS MAROTO MAESO

Ordezkoak
1. EUTIMIO GONZALEZ COMERON
2. VICTORIA LOPEZ VARONA
3. MARIANO HERNANDEZ LORENZO

Guk Bai

Titularrak
1. BEATRIZ IZAGUIRRE CAMINO
2. JOSEBA MENDIA VILLANUEVA
3. LUIS ANGEL IZAGUIRRE CAMINO KOLDO
4. GURTASUN RUIZ LARRINAGA
5. AINARA CAMPOS CASTRILLO
6. FLORINDA PASCUAL RODRIGUEZ
7. GONTZAL ORIBE BARCENA
8. ADORACIÓN PALOMARES BENITO JOAS
9. MARIA CARMEN HIDALGO NUÑEZ
10. HECTOR VALDEVIRA LAPEÑA
11. MARIA LUISA CAMINO JIMENO
12. ENRIQUE SANTAMARIA MASA
13. MARIA DOLORES GONZALEZ VALDES
14. IBON PERAL VELASCO15. FERNANDO JIMENEZ LOZANO
16. ROSA MARIA NAVARIDAS ANGOITIA
17. ZURIÑE DOMINGUEZ BARCENAS

Ordezkoak
1. LUIS IZAGUIRRE URRABURU

Orain Amurrio

Titularrak
1. KEPA GONZALEZ GARCIA
2. XABIER VIVANCO FERNANDEZ
3. LAURA HARILLO REY
4. LIDIA REKAGORRI VILLAR
5. IKER GONZALEZ REY
6. MIREN ITZIAR JAYO ABASOLO
7. LUIS ADOLFO IGLESIAS LOPEZ
8. JOSE HARILLO BECERRA
9. JOAQUINA RODRIGUEZ POZO
10. ROBERTO LEONARDO ROMERO VARGAS
11. CARMEN REY CORROCHANO
12. ALFREDO HERNANDEZ SANTA CRUZ
13. NEREA RAPP ARRARAS
14. JAVIER PEREZ HOYOS
15. JOSE IGNACIO LOPEZ ORTUETA
16. ANA CARMEN SALAZAR TORRES
17. ALFONSO COLOMINO GONZALEZ

Ordezkoak
1. MIREN KARMELE URRUTIA GARCIA
2. FRANCISCO JAVIER HARILLO REY

PP

Titularrak
1. MONTSE CANIVE ALDAMA
2. ALEJANDRO DEL CARMEN LASA
3. JUAN CARLOS RUIZ DIEZ
4. PALOMA MARTIN SENDEROS
5. JOSE MANUEL GARCIA CALDERON
6. TINO CARNERO CARNERO
7. MARI LUZ COTOS DANDIÑO
8. ANTONIO MORENO GOMEZ
9. ANGELA SANCHEZ SANCHEZ
10. HELIODORO NORIEGA MERINO
11. MARI CARMEN ODIAGA AYALA
12. FEDERICO PALACIO CESPEDES
13. ARACELI GUERRA CERVERA
14. MARIA LUISA GONZALEZ DEL TORO
15. EMILIO HERNANDO MIRANDA
16. SOFIA MORAGA MORAGA
17. ANTONIO CORPAS DE LA TORRE

Ordezkoak
1. BEGOÑA LAGOS RODRIGUEZ

VOX

Titularrak
1. ALEJANDRO NOVOA RODRIGUEZ
2. ROSARIO LAPORTA HIDALGO
3. IGNACIO ELIZONDO CASADO
4. ROBERTO MARTINEZ LANDA
5. MARIA NIEVES MARGARITA GONZALEZ ORTIZ DE BARRON
6. DAVID HERRERO RAMOS
7. LOURDES DEL ROSARIO MUÑOZ PEÑALVER
8. MARIA JESUS ALVAREZ RODRIGUEZ
9. ISABEL GARCIA PINEDO
10. ISRAEL DE LAMO BLAS
11. MARIA MERCEDES QUINCOCES ZARATE
12. VANDO SOUZA DA SILVA
13. JOSE JAVIER MESONERO ALISTE
14. ISMAEL NIETO PEREZ
15. MARIA LUISA CERVERA VELASCO
16. MARIA PILAR SARASOLA PEDRUZA

Ordezkoak
Hautagairik gabe

 

AIARA

EAJ

Titularrak
1. GENTZA ALAMILLO UDAETA
2. IÑIGO PINEDO VADILLO
3. MONTSE ANGULO SOLLOA
4. JOSE ANTONIO BARTOLOME PESQUERA
5. SUSANA MARTIN BENAVIDES
6. ITXASO GORBEÑA ALLENDE
7. UNAI CAMPO ARENAZA
8. AINARA GOTXI ALAVA
9. ANTONIO PARRO VILLATE
10. ALBERTO CANIBE VILLAMOR
11. ITZIAR URRUTIA ZORROZUA

Ordezkoak
1. GAIZKA GANZEDO GORBEA
2. ESMERALDA MARTINEZ RODRIGUEZ

EH Bildu

Titularrak
1. KARMELE POBLACIÓN MARTÍNEZ
2. JOSE A. GORBEA ALONSO
3. MARIAN MENDIGUREN MENDIBIL
4. KOLDO MENDIOROZ GOLDARAZ
5. JOSE ANGEL BIGURI CAMINO
6. LAUREN URIA PEÑA
7. AITZIBER ALAVA ZURIMENDI
8. ESTEBAN HERNANDO LANDA
9. NEREA GOTI VALLE 10. AMAIUR MENDIOROZ OLABE
11. JOSU ARTETXE ARANA

Ordezkoak
1. ASIER PICAZA GABIÑA
2. INMA IBARRONDO TORRES

PSE-EE

Titularrak
1. ANDONI CALURANO RICO
2. FRANCISCO MIGUEL ANTON LANSEROS
3. AROA PEREZ CORTIZO
4. JESUS MARTINEZ ROJAS
5. AURORA TASCON LOPEZ
6. PRUDENCIO GARCIA MARTINEZ
7. SIMONA RICO RICO
8. JOSE MARIA PRIETO SAN VICENTE
9. CANDIDA ESCOBAR MEDIANO
10. ANDRES LOPEZ BARONA
11. MARIA ROSARIO TAPIA ESTEVEZ

Ordezkoak
Hautagairik gabe

Aiara Batuz

Titularrak
1. IRACHE PARRO UZQUIANO
2. IRAIDA SAENZ DE LA FUENTE BLANCO
3. IRANTZU APODACA SANCHEZ
4. GORKA LOPEZ ZURIMENDI
5. SALOME MUÑOZ ABAD
6. GORKA ERECHABALA ANGULO
7. HECTOR BORJE CHOZAS
8. LEIRE SAINZ DE LA MATA RODRIGUEZ
9. XABIER ARTIÑANO MONTALBAN
10. ENRIQUE ARRAZURIA ORTIZ DE BARRON
11. MARIA ARANZAZU ZUBIZARRETA GARCIA

Ordezkariak
Hautagirik gabe

PP

Titularrak
1. JOSE LUIS PEDRUZO SARASOLA
2. YAIZA MURIEL JIMENEZ
3. FELIPE AGUIRRE LUENGAS
4. MARISA MORAGA MORAGA
5. BELEN VIRTUS ANDRES
6. ANA MARIA GONZALEZ ARNAO CAMPOS
7. MARI CARMEN SOLANO HERCE
8. JUAN PABLO CHAVARRI MURO
9. ROSEMERI KOSTRYZKY CAPRA
10. LUIS ROA SAEZ DE VICUÑA
11. VALENTIN GRIJALBA RUIZ DE UBAGO

Ordezkoak
1. MARIA NIEVES REFOJOS SOUSA


LAUDIO

EH Bildu

Titularrak
1. NATXO URKIXO ORUETA
2. LAMIA ARCAS NOGALES
3. NAGORE GOMARA PICAZA
4. SANTI HERNANDO SAEZ
5. JOSE MARI GUTIERREZ ANGULO
6. AITOR BURGOA MARTINEZ
7. ESTI GOROSTIAGA URIARTE
8. IRAIA PEREIRO URKIJO
9. AMETS MEATZA CASTAÑARES
10. JOSU GARAYO SEGUROLO
11. AINIZE GASTAKA MARTINEZ
12. IÑAKI BARANDIARAN ANTUÑANO
13. MAIDER URTARAN LARIZGOITI
14. AIMAR SANJURJO TEMPRANO
15. UNAI ZABALA ATXA
16. MARIA SANCHEZ MADOZ
17. MAITE BILBAO OTEGUI

Ordezkoak
1. JON ANDER ALTUBE LAZKANO
2. MIMOUNATNA MOKTAR SIDAHMED
3. ANDER DIEZ MUGURUZA
4. ANA ABECIA ALVAREZ
5. IBON LAZKANO ARETXABALA
6. NAROA UGARTE GALDEANO
7. GOIO SALCEDO ROSALES
8. MIREN UDAETA MEDIAVILLA
9. FONTSO LARRAZABAL ALDAMA
10. KONTXI VALLINAS CABO

EAJ

Titularrak
1. ANDER AÑIBARRO MAESTRE
2. EVA MARQUINEZ BLANCO
3. JOSEBA ANDONI AMONDO ESCUZA
4. ANDER LARRINAGA SAIZ
5. ANA BELEN DIEZ REVILLA
6. JOSE ANTONIO RODRIGUEZ ORUE
7. MIREN MAITE CORTAZAR AGUERA
8. MARIA BEGOÑA OLABARRIETA IBARRONDO
9. IRMA MARIA BASTERRA UGARRIZA
10. FABIAN HERNANDEZ PEREZ
11. KARMELE SOLAUN ARREGUI
12. EMILIO OLABARRIA MUÑOZ
13. MARIA AMADA VALLE ECHEVARRIA
14. JUAN ANTONIO GAYA HERNANDEZ
15. NORBERTO ALDAITURRIAGA ZORROZUA
16. ZURIÑE GONZALEZ ERCILLA
17. TOÑO AIZ SALAZAR

Ordezkoak
1. JON KARLA MENOYO LLANO
2. EVA MARIA DIAZ PICAZA
3. MAIDER BASTERRA IBARRETXE

OMNIA

Titularrak
1. ALVARO BARRIOS MEDINA
2. NERA GONZALEZ GARCIA
3. JAKINDA ARTARAZ MARTIN
4. ÁLVARO MOYA PÉREZ DE AGUADO
5. NOEMI SANCHEZ ESPADA
6. MIREN ESTIBALIZ URIA URIARTE
7. RAQUEL MASA ANDRADES
8. ENDIKA IBAÑEZ MORGADO
9. PEDRO IGNACIO ADRIAN GONZALEZ
10. ARACELI JIMENEZ ESQUILAS
11. LUIS MARIA TOME DELGADO (NENE)
12. DAVINIA BUJ LOPEZ
13. ANDOITZ GALDOS GABAS
14. MARÍA CONCEPCIÓN SESAR MELLA
15. IBON EGUIA ASTOBIZA
16. IRENE USSIA LARRINAGA
17. DIONISIO EDUVIJES FRUTOS SOBRINO (EDU)

Ordezkoak
1. DAVID HERNÁNDEZ GIL (FAVI)
2. AIDA DEL RIO RUBIAL
3. NOEMI DIAZ MARTINEZ
4. IÑAKI MOSCOSO URQUIJO
5. PURIFICACIÓN CÍTORES ANDRÉS
6. FRANCISCO JAVIER SANCHEZ URIBARRI
7. ZAHARA BLANCO CABALLERO
8. FRANCISCO JOSÉ BELLIDO REYES
9. MARÍA DEL MAR PICAZA URQUIJO
10. MIGUEL ANGEL OLABARRIA BENGOA

PSE-EE

Titularrak
1. JUAN JESUS MERCHAN MESON
2. MARIA DOLORES MURIEL AROCA
3. EDUARDO DIAZ LOPEZ
4. FRANCISCA MACIAS GONZALEZ
5. JOSE LUIS NAVARRO LECANDA
6. MARIA NIEVES GUTIERREZ ARENAS
7. ALBERTO GARCIA RODRIGUEZ
8. EVA MARIA CERNADAS GARCIA
9. ALBERTO OLIVA MACIAS
10. ANDER DOMINGUEZ MURIEL
11. MARIA ISABEL ARAGON REY
12. JOSE ANTONIO CHACON CASTRO
13. DIEGO MAYORDOMO NIEVES
14. ARACELI AROCA ORTIZ
15. JOSE LUIS MONTALBAN MOLINUEVO
16. VICTORIA MESON JIMENEZ
17. JULIAN LARISGOITIA ZARATE

Ordezkoak
Hautagairik gabe

PP

Titularrak
1. IÑIGO PEDRUZO ABASOLO
2. ZURIÑE CASTAÑIZA BARBARA
3. ROSA TORRES CORRES
4. IVAN PALOMINO GONZALEZ
5. CARLOS DE URQUIJO VALDIVIELSO
6. PAULA CUESTA GARCIA
7. RAFAEL JIMENEZ BERMEJO
8. MARGA PLAZA FERNANDEZ-VILLA
9. RAMON GUERRA CERVERA
10. MARIA ANGELES CENADOR TURRADO
11. AMALIA AZCARATE LARREA
12. ANGEL COLINO RUANO
13. GENE HERAS BERMEJO
14. ALBERTO ARANGUREN GONZALEZ-ARNAO
15. BEGOÑA ABASOLO ZUBIAUR
16. NURIA PICOS PIÑEIRO
17. VICENTE GARCIA LOPEZ

Ordezkoak
1. MARIA JESUS BARREALES FERNANDEZ

Elkarrekin Podemos

Titularrak
1. MIGUEL BURDALLO BAUTISTA
2. JOSEP MOYA ALBARRACIN
3. ESTER PALACIO GARCIA
4. SEGUNDO FERNANDEZ ALVAREZ
5. IRUNE MENDEZ ROLDAN
6. JOSU ALONSO VICENTE
7. JUDITH MARTIN MARTINEZ
8. FERNANDO JURADO LOPEZ
9. LUZ MARINA GUINEA MORALES
10. JOSE MARIA MARDONES GRANILLO
11. JOSEFA ALBANO ROSALES
12. BLANCA OCHOA DE ASPURU GUTIERREZ
13. IGOR CAPELO SOTO
14. SANTA BAUTISTA NEVADO (Independentea)
15. JUAN MARIA TRUJILLANO RAMIREZ (Independentea)
16. IRATI RASINES GARCIA (Independentea)
17. MIGUEL BURDALLO PUERTO

Ordezkoak
1. SARA RUIZ DE EGUINO GARCIA DE ANDOIN
2. JOSE OSUNA MONTILLA (Independentea)
3. MAITE IGLESIAS DINDURRA
4. JOSE SOLIS BARGAS (Independentea)

VOX

Titularrak
1. JUAN CARLOS MORALES GONZALEZ
2. YOLANDA ZUBIAUR GIL
3. IÑIGO URIZAR ABAURREA
4. JOSEP ANTONI CRESPO LAC
5. ANA IBAÑEZ SARRALDE
6. JUAN PABLO GALAN GARCIA
7. JUAN TELLEZ DE LOS BUEIS
8. IGNACIO BASOCO QUINCOCES
9. IRIA ABASCAL CONDE
10. ROSA BOYA ALONSO
11. JEAN POUL SORIA GONSALES
12. VICTOR MANUEL ZAMBRANO MARTINEZ
13. JOSE LUIS SAMANIEGO GARROSA
14. PATRICIA IZQUIERDO SARASOLA
15. MARIA ARANTZAZU GUTIERREZ MENDIVIL
16. MARIA ANTONIA RUIZ VALLE
17. JOSE ANTONIO HERNANDEZ ALEGRIA

Ordezkoak
Hautagairik gabe


OKONDO

EH Bildu

Titularrak
1. NAIARA OTAOLA GONZALEZ
2. JOSEBA RUIZ ALONSO
3. ITZIAR CAMINO MONTALBAN
4. ROBERTO ALLENDE EGUREN
5. AMAIA SADABA ECHEVARRIA
6. SEBASTIAN OTAOLA ALDAY TXATXAN
7. HAIZEA OTAOLA USIA
8. ISKANDER LOPEZ TINOCO
9. SONIA ABECIA SAENZ

Ordezkoak
1. JOSE IGNACIO ANTOLIN JIMENEZ
2. BEGOÑA AGUIRRE PELAYO
3. AGUSTIN ALLENDE RESPALDIZA
4. JAGOBA LARRINAGA ECHEVARRIA

EAJ

Titularrak
1. JON ESCUZA DEL CAMPO
2. ENERITZ ALONSO MONTAÑO
3. PABLO ALCALDE JIMENEZ
4. MARISA URRUELA IBARROLA
5. GAIZKA EGUREN PEREZ (Independentea)
6. ALEX ANGULO LARRAURI (Independentea)
7. ESTRELLA ALONSO UNZAGA
8. JOSE ANGEL EGUIA BASARRATE
9. MARIA BEGOÑA RODRIGUEZ GOMEZ (Independentea)

Ordezkoak
1. NURIA MARQUES LOPES
2. AMADOR ABASOLO ULIBARRI
3. ANGEL ALKATE OLANO

Okondo Aurrera

Titularrak
1. SERGIO TATO EGUREN
2. SARA OTAOLA ALDAY
3. JAKUE ARAMBURU RIBADO
4. MARIA BEATRIZ BERDUGO JIMENEZ
5. JOSE IGNACIO HIDALGO ARCE
6. EDURNE ALAVA ZURIMENDI
7. CARLOS OLABARRIETA JAUREGUI
8. ITZIAR KASTREXANA RUIZ DE ERENTXUN
9. JOSE ANTONIO OTAOLA ALDAY

Ordezkoak
1. ONINTZE ARAMBURU SANCHEZ
2. JATXU OSEGUERA MORAL
3. MARIA CRUZ FERNANDEZ SIXTO
4. OSCAR OLABARRIETA JAUREGUI
5. MARIA ROSARIO POMBO ORTIZ DE ARTIÑANO

PSE-EE

Titularrak
1. IÑAKI ARAICO GOMEZ
2. ANA ISABEL JIMENEZ GOMEZ
3. JOSE LUIS CANTERO MORCILLO
4. SUSANA ISABEL ECHEZARRETA CERDAN
5. EDUARDO ALVAREZ NOVILLO
6. MARIA LUISA PLAZA CORVO
7. JUAN ANTONIO MENDES MARTINEZ
8. JOSE IGNACIO REBOLLO DEL VALLE
9. AGUSTIN LUCIO FERNANDEZ

Ordezkoak
Hautagairik gabe

PP

Titularrak
1. LAURA GARCIA RICOBARAZA
2. PILAR LAVILLA GONZALEZ
3. LUIS ROA GONZALEZ DE HEREDIA
4. MERCEDES DE BORBON VIDAL
5. SANTIAGO IGLESIAS FIDALGO
6. LAURA CASTRILLON FERNANDEZ
7. JOSEFINA REBORIDO GOMEZ
8. CARMEN RABANAL ORTEGA
9. MERCEDES TEJADA LANTIGUA

Ordezkoak
1. VICTOR MARTINEZ ESPAILLAT


ARTZINIEGA

EAJ

Titularrak
1. ENCINA CASTRESANA ASTARLOA
2. JOSE MIGUEL VADILLO RIBACOBA
3. MIREN IZASKUN PEREZ BARRAGAN
4. JON ERRAMUN YARRITU LLANTADA
5. ROSA MARIA LAISECA POLANCOS
6. MARIA LORENTE BURGOS
7. IRATXE BELATEGI ATXA
8. JOSE LUIS DE VALLE DUQUE
9. INMACULADA VIVANCO RETES

Ordezkoak
1. AGURTXANE LLANO CUADRADO
2. IÑIGO GOMEZ UNZUETA

EH Bildu

Titularrak
1. JOSEBA VIVANCO RETES
2. ZURIÑE FRUTOS GUTIERREZ BARQUIN
3. UNAI GOTXI KASTREXANA
4. ARKAITZ SAN JOSE MARTINEZ
5. ALAZNE LAFRAGUA URETA
6. ANGELA VADILLO MENDIGUCHIA
7. AINTZANE RUIZ ITURRIBARRIA
8. TXEMA ZALBIDE BUSTILLO
9. MONTSE PANDO LUENGAS

Ordezkoak
1. JOSE LUIS CEBOLLA ARRIZABALAGA
2. ALBERTO URRUTIA MONTEJO
3. MARIA JESUS MARCOS GONZALEZ

PSE-EE

Titularrak
1. JON PABLO NOGALES PRIETO
2. MARISA DORRONSORO RIOS
3. ELIAS GONZALEZ FERNANDEZ
4. AURORA BERCEDO LOZANO
5. SANTOS GUTIERREZ CAMARA
6. FELISA CAPA LEDO
7. JUAN ESCOBAR VILLARRASO
8. MARIA JESUS FERNANDEZ CADENAS
9. CARLOS ALBERTO CALVO ESTABEN

Ordezkoak
Hautagairik gabe

PP

Titularrak
1. JOSEBA ELEJALDE RIBACOBA
2. JOSE MIGUEL BAREA GOMEZ
3. MARTA ARANGUREN GONZALEZ-ARNAO
4. JUAN MARIA ARANCIBIA MUNSURI
5. LAURA PALACIO ARRATE
6. JUAN ANTONIO URQUIJO ESPADA
7. MERCHE GALINDEZ VIVANCO
8. SOLEDAD ALDAMA VELASCO
9. RAFAEL MARCOS ARANDA

Ordezkoak
1. OLAIA DE LERA CAMENO


ARAKALDO

EAJ

Titularrak
1. MARI CARMEN ANGIANO IBARRETXE
2. VICTOR EGIA LARRAKOETXEA
3. HERMENEGILDO EGIA LARRAKOETXEA

Ordezkoak
Hautagairik gabe

EH Bildu

Titularrak
1. JABI ASURMENDI SAINZ
2. GARAZI LARRAKOETXEA BETES
3. MONIKA ZALABARRIA CALZADA
4. MAITE MORA BIÑUALES

Ordezkoak
Hautagairik gabe

PSE-EE

Titularrak
1. MAITE CADAVAL VÉLEZ DE MENDIZÁBAL
2. IVAN MONTOTO SORIA
3. ELIAS ZARRAQUIÑOS GOMEZ
4. GENOVEVA ONEGA DOMINGUEZ
5. ALEJANDRO CANTO RODRIGUEZ

Ordezkoak
Hautagairik gabe


OROZKO

EAJ

Titularrak
1. AINARA APRAIZ OLIDEN
2. ESTANIS ETXEBARRIA GOTI
3. ESTIBALITZ MINGUEZ MANZARBEITIA
4. NAHIA LLONA FERNANDEZ
5. IZASKUN GAZTELU MIÑAUR
6. MIREN NATALE MANZARBEITIA ZARANTON
7. ZALOA RAMOS ZABALLA
8. AITZIBER ETXEBARRIA ETXEBARRIA
9. PEDRO Mª LEGARRETA IBARGALLARTU
10. JOSE RAMON ARBAIZA GUTIERREZ
11. JUAN LARREA ALTUBE

Ordezkoak
1. XABIER UNANUE ORTEGA
2. ANDER MEAURIO URIARTE

EH Bildu

Titularrak
1. PILI GARCIA PALACIOS
2. SAMUEL PASANDIN SANCHEZ
3. ZIGOR GOROSTIAGA URIARTE
4. GARAZI ETXEBARRIA BARACE
5. JOSE RAMON “GARI” GARAIGORTA UGARRIZA
6. ROSA PINEDO CULEBRAS
7. JOSE ENRIQUE “KIKE” PEREZ GARCIA
8. IXONE COLLADO URKIJO
9. AITZOL IÑIGO BASALDUA CASTELLANOS
10. ITZIAR LORENTE MERINO
11. JOSU ZALDIBAR PAGAZAURTUNDUA

Ordezkoak
1. JOSE MARIA PASANDIN ALONSO
2. ASIER BILBAO AGUINAGA

PSE-EE

Titularrak
1. LORENA SAEZ MORILLAS
2. MARTIN ARTECHE DANIEL
3. JACINTO BOLAÑOS MOLINA
4. MANUEL ARROYO JIMÉNEZ
5. MARIA ROSA ARTECHE REVILLA
6. CAMILO GÓMEZ RODRÍGUEZ
7. JESÚS MARÍA RODRÍGUEZ ORRANTIA
8. ANGEL VICENTE GARCIA
9. ALFONSO GARCÍA ALONSO
10. YOLANDA HUESO GONZÁLEZ
11. GOYO ZURRO TOBAJAS

Ordezkoak
Hautagairik gabe

PP

Titularrak
1. FERNANDO LALINDE CABEZÓN
2. AGUSTIN VILLORIA VICENTE
3. VICENTE ALONSO ESTEBAN
4. TOMASA RODRIGUEZ VARGAS
5. Mª CARMEN ROMAN GARCIA
6. MERCEDES RUIZ MARIN
7. LOURDES VILLASEÑOR PAZOS
8. Mª MILAGROS AMOR MORENO
9. RICARDO JOSE SERRANO GARCIA
10. MIGUEL PEREZ-FRAYLE GIL
11. LUCIANO JESÚS GALAN FLORES

Ordezkoak
Hautagairik gabe

ADIE Talde Independentea

Titularrak
1. PEDRO MARIA INTXAURRAGA SAUTUA
2. IDIOIA CAMACHO MARKINA
3. JOSE URRAZA ALDAYTURRIAGA
4. BERENICE RODRIGUEZ GARCIA
5. JUAN JOSE LAZCANO ORTUETA
6. ZURIÑE URQUIJO ARBAIZA
7. MARIA MONTSERRAT IBARRONDO SAGASTIZABAL
8. ISABEL ORUETA SOLAUN
9. ANDER JIMENEZ ETXEBARRIA
10. OHIANE LARRAZABAL ARBAIZA
11. GURENE GRANDE MARTINEZ

Ordezkoak
1. IRATI LARROY CASAUS
2. GARAZI INCHAURRAGA GARCIA


ARRANKUDIAGA-ZOLLO

EAJ

Titularrak
1. JOSU BEASKOETXEA AZKUETA
2. ANE MIREN ESPARZA MONTALBAN
3. IZASKUN BARRENETXEA IZAGIRRE
4. OLATZ ALAMILLO UDAETA
5. IÑIGO LARREINA LARRABIDE
6. LEIRE RIA IBARRONDO
7. IRATXE ORTEGA OMAR

Ordezkoak
1. SANTIAGO BARANDALLA BERMEOSOLO
2. MARIA BEGOÑA ESKALZA ELLAKURIA
3. JUAN ANTONIO DE ANDIOLA URIBEETXEBARRIA

EH Bildu

Titularrak
1. JESUS MARIA “TXUTXI” ARIZNABARRETA ZUBERO
2. ITZIAR DUOANDIKOETXEA GONZALEZ
3. MAIDER BIRITXINAGA MALAINA
4. MIKEL ABRISKETA IZQUIERDO
5. NAIARA ALBANE DEL RIO AGUIRREZABALA
6. UNAI GOROSTIZAGA ARBIDE
7. AXIER “BARRU” BARRUETABEÑA BERGANZA

Ordezkoak
1. IBONE LARIZGOITIA VILLALVILLA
2. JOSE MARIA PEREZ ZULUAGA
3. MARIA ORTEGO IBAÑEZ

PSE-EE

Titularrak
1. JASONE CASTAÑEDA SOPELANA
2. MANUEL HIDALGO LOPEZ
3. YALIXA IPIALES CORDOBA
4. MANUEL ARES REGUEIRO
5. PAULINO ANTUÑANO MARURI
6. JOSE ANTONIO BAÑUELOS POSTIGO
7. PEDRO MARÍA RICO PÉREZ

Ordezkoak
Hautagairik gabe

PP

Titularrak
1. LUIS FERNANDO GÓMEZ-RUBIERA IBAÑEZ
2. RAFAEL LOPEZ BADIAS
3. JOSE LUIS MARTIN ESTEBAN
4. Mª JOSEFA GUTIERREZ CABRERO
5. ANA MARIA HERNANGOMEZ DE FRUTOS
6. JUAN CARLOS SANCHEZ RAMOS
7. ANA MARIA HURTADO PEREZ

Ordezkoak
Hautagairik gabe


URDUÑA

EAJ

Titularrak
1. IÑAKI CUADRA KINTANA
2. XABIER SOBRON GONZALEZ
3. AURORI UGARTE DURANA
4. JOSERRA GONZALEZ IGLESIAS
5. JUGAITZ YARRITU FUENTE
6. IKER SANTOCILDES PEREZ
7. JANIRE ORNES ABASOLO
8. HEGOI OZAETA ROBINA
9. AIMAR MARTIN BAHON
10. ROCIO MATIAS BLANCO
11. ESTI ZULUETA HERRAN

Ordezkoak
1. MONTXU ESTEVEZ DE LA TORRE
2. LOLA EGIA PEÑA
3. PEDRO TENAGUILLO

PSE-EE

Titularrak
1. ZACARÍAS GONZÁLEZ CUADRA
2. GUILLERMO PAUL ANGULO
3. MARIA DEL PILAR SANTIBAÑEZ REBOLLO
4. SUSANA HERRÁN LAFUENTE
5. MIGUEL ANGEL MIGUEL MATIAS
6. EUGENIO GARCÍA HERNÁNDEZ
7. MANUELA ÁLVAREZ NIEVES
8. CONCEPCIÓN TOBAJAS ARÉVALO
9. PEDRO ARISQUETA EPALZA
10. JOAQUÍN COLMENERO ARES
11. MARIA CRISTINA CONDE GONZALEZ

Ordezkoak
Hautagairik gabe

PP

Titularrak
1. JOSÉ LUIS ARTEAGA GAGO
2. INES URBIZU GINER
3. TERESA MEDINILLA BERNALES
4. JOSEFA GONZALEZ SALVADOR
5. JOSE MANUEL BARROSO PANTOJA
6. MERCEDES MARTINEZ REUSS
7. JESUS GARCIA AGUILERA
8. PILAR CALVO ARGUELLES
9. CASIMIRO LOPEZ GAMBOA
10. JOSE CARLOS MARTINEZ PRIETO
11. MILAGROS POYAN RODERA

Ordezkoak
Hautagairik gabe

EH Bildu

Titularrak
1. ITZIAR BIGURI UGARTE
2. JUAN JOSE SANZ PEREZ
3. LUIS FELIX GARCIA SODUPE
4. SOLE LEZAMETA ASTRAIN
5. DAVID GUTIERREZ MARTINEZ
6. ELENA URRUELA HERRAN
7. ENDIKA ROZAS GUINEA
8. JASONE ARIÑO MENDIBIL
9. JULEN DEL CERRO EGUILUZ
10. MAITANE GANZABAL LUENGAS
11. GENO RADABE GALO

Ordezkoak
1. MARIANA CARREÑO SAMANIEGO
2. MIKEL KORMENZANA OKERANZA
3. IRATI GONZALEZ VIZAN
4. PEDRO ROLDAN GONZALEZ


ARABAKO BATZAR NAGUSIETARAKO AIARAKO HAUTAGAIAK

EH Bildu

1. AINHIZE SOLAUN MENDIGUREN
2. NEREA MARTINEZ CERRILLO
3. BEÑAT MENDIGUREN COSGAYA
4. MARIA IRENE ISUSI ODIAGA
5. JUAN JOSE YARRITU RUIZ DE GORDEJUELA

Ordezkoak
1. JOSEBA VIVANCO RETES
2. NEREA GOTI VALLE
3. ITZIAR CAMINO MONTALBAN

EAJ

1. MARIAN OLABARRIETA IBARRONDO
2. ONINTZE GUERRA ALDAMA
3. AINHOA CAMPO ARENAZA
4. JOSE ANGEL EGUIA BASARRATE
5. LUIS MARIA LORENTE TREKU

Ordezkoak
1. ZIGOR EGUIA SUANCES
2. MIREN IZASKUN PEREZ BARRAGAN
3. IBAI RUIZ CONDE

OMNIA

1. AITOR ANCHIA ESCOBAR
2. MIGUEL VILLANUEVA ALONSO
3. SONIA BARBARA MONTERO
4. SORAYA MORAL SANCHEZ
5. RAQUEL MASA ANDRADES

PSE-EE

1. FRANCISCA MACIAS GONZALEZ
2. ANDER DOMINGUEZ MURIEL
3. NURIA GONZALEZ CABRERA
4. MARCOS MAROTO MAESO
5. MARIA NIEVES GUTIERREZ ARENAS

Ordezkoak
1. JULIAN LARISGOITIA ZARATE
2. ISABEL AGUINACO GARRIDO
3. IÑAKI ARAICO GOMEZ

PP

1. JOSEBA ELEJALDE RIBACOBA
2. ZURIÑE CASTAÑIZA BARBARA
3. IVAN PALOMINO GONZALEZ
4. MONTSERRAT CANIVE ALDAMA
5. ALEJANDRO DEL CARMEN LASA

Ordezkoak
1. YAIZA MURIEL JIMENEZ
2. IÑIGO PEDRUZO ABASOLO
3. PAULA CUESTA GARCIA

Elkarrekin Podemos

1. TXEMA RUIZ DE APODACA LOPEZ DE ARROYABE
2. JUDITH MARTIN MARTINEZ
3. AMAIA NEKANE GOMEZ AVILA
4. PABLO ANEL BOCCA SCHMUÑEZ
5. SANTA BAUTISTA NEVADO

VOX

1. DANIEL OLLORA MORENO
2. AZAHARA LOPEZ EXPOSITO
3. RAMON FRANCHO MIGUEL
4. ANA IBAÑEZ SARRALDE
5. CAROLINA SCARPETTA RAMIREZ

Erantzun

Erantzuteko, izena emanda egon behar duzu. Sartu komunitatera!

»» Alta eman edo pasahitza berreskuratu


Twitter ikonoa Facebook ikonoa