Osteguna, abuztuak 25



10:00

Laudioko jaiak: Kuadrillen eguna

Laudio | Jaia

10:00-14:00 // Haurrentzako JOLAS PARKEALamuza Parkea 11:00 // FAMILIA GUNEATxosnagunea 14:00 // KUADRILLEN BAZKARIA Suziri - Jai Koordinakundeak antolatutaAldai Plaza 16:00 // LAUDIO’S GOT TALENT Ainubeak kuadrillak antolatutaAldai Plaza 16:00-19:00 // Haurrentzako JOLAS PARKEALamuza Parkea 17:00 // MUTURREKO HERRI KIROLAK Zoroak Inkultur Taldeak antolatutaZezen Plaza 18:00 // KALE ANIMAZIOA, Laudioko gaiteroekinHerrian zehar 19:00 // ZALDI PROBAK, Lauzaldi Kirol Klubak antolatutuaSan Roke udal probalekua 19:30 // KALEJIRA, Suziri-Jai Koordinakundeak antolatutaZezen Plazatik 20:00 // PLACTON taldearen kontzertua, Ilargi eta Gorka tabernen artean 20:30 // PURO RELAJOAlberto Acero plaza 20:30 // XAIBORLamuza Parkea 22:00 // KARAOKEABonaire taberna 23:00 // LA PEGATINAIrukurutzeta 23:00 // ZUTIK, DUPLA eta ERRUKI ERROMERIATxosnagunea

Laudioko jaiak: Kuadrillen eguna

10:00-14:00 // Haurrentzako JOLAS PARKEA
Lamuza Parkea

11:00 // FAMILIA GUNEA
Txosnagunea

14:00 // KUADRILLEN BAZKARIA Suziri - Jai Koordinakundeak antolatuta
Aldai Plaza

16:00 // LAUDIO’S GOT TALENT Ainubeak kuadrillak antolatuta
Aldai Plaza

16:00-19:00 // Haurrentzako JOLAS PARKEA
Lamuza Parkea

17:00 // MUTURREKO HERRI KIROLAK Zoroak Inkultur Taldeak antolatuta
Zezen Plaza

18:00 // KALE ANIMAZIOA, Laudioko gaiteroekin
Herrian zehar

19:00 // ZALDI PROBAK, Lauzaldi Kirol Klubak antolatutua
San Roke udal probalekua

19:30 // KALEJIRA, Suziri-Jai Koordinakundeak antolatuta
Zezen Plazatik

20:00 // PLACTON taldearen kontzertua, Ilargi eta Gorka tabernen artean

20:30 // PURO RELAJO
Alberto Acero plaza

20:30 // XAIBOR
Lamuza Parkea

22:00 // KARAOKEA
Bonaire taberna

23:00 // LA PEGATINA
Irukurutzeta

23:00 // ZUTIK, DUPLA eta ERRUKI ERROMERIA
Txosnagunea


11:00

Okondoko San Bartolome jaiak: Osteguna

Okondo | Jaia

11:00 // TORTILLA TXAPELKETASan Bartolome enparantza 11:30 // HAURRENTZAKO PARKEA eta ZEZEN-MEKANIKOAFrontoia 12:30 // Hildakoen omenezko MEZA  17:00 // BRISKA TXAPELKETA 17:00 // PUZGARRIAK eta APAR FESTAFrontoia 17:00 // Plater tiroketa 19:00 // HERRI KIROLAKSan Bartolome enparantza 21:00 // ERROMERIA Continente taldearekinSan Bartolome enparantza 22:00 // MOZORRO LEHIAKETA 23:00 // ERROMERIA Continente taldearekin eta TXAPELA JAURTIKETAFrontoia

Okondoko San Bartolome jaiak: Osteguna

11:00 // TORTILLA TXAPELKETA
San Bartolome enparantza

11:30 // HAURRENTZAKO PARKEA eta ZEZEN-MEKANIKOA
Frontoia

12:30 // Hildakoen omenezko MEZA 

17:00 // BRISKA TXAPELKETA

17:00 // PUZGARRIAK eta APAR FESTA
Frontoia

17:00 // Plater tiroketa

19:00 // HERRI KIROLAK
San Bartolome enparantza

21:00 // ERROMERIA Continente taldearekin
San Bartolome enparantza

22:00 // MOZORRO LEHIAKETA

23:00 // ERROMERIA Continente taldearekin eta TXAPELA JAURTIKETA
Frontoia


20:30

Esne Potak

Keska taberna, Laudio | Kontzertua

Esne Potak Keska taberna
Motak:
Guneak:

Egutegia

Iraila
al ar az og ol lr ig
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Urria
al ar az og ol lr ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Urte osoko agenda ikusi »»