Ostirala, abuztuak 26



09:00

Laudioko jaiak: Baserritar eguna

Laudio | Jaia

09:00 // Baserritar AZOKAAldai eta Herriko Plazak 10:30 // BOLA-JOKO San Roke Sari HandiaUdal bolatokia 11:00 // Hasiberrientzako ENTZIERROALamuza Plaza 11:00 // FAMILIA GUNEATxosnagunea 11:00 // ERRALDOIKETA ekimenaren argazki erakusketa, Txosnagunean 11:30 // Musika animazioa IZALDErekin 12:30 // ENTZIERROA eta BIGANTXAK, 16 urtetik gorakoentzatLamuza Plaza 12:30 // DANTZA erakustaldia, Itxarkundia Dantza Taldearen eskutikAldai Plaza 12:30 // MIRIKI IPUIN KONTALARIA, haurrentzako ikuskizunaTxosnagunea 13:00 // PINTXO DASTAKETA, Zintzarriak kuadrillak antolatutaElizako arkupeetan 13:00 // Kale animazioa BETI-JAI fanfarreaHerrian zehar 13:00 // Igel toka jokoa, Batzalarrin kalean 14:30 // TXAHALAREN HERRI BAZKARIA (Txartelak 10:00etatik aurrera salgai)Elizako arkupeetan 14:30 // ERRALDOIKETA ekimeneko parte hartzaileen bazkaria, Lamuza parkean 17:00 // ERRALDOI eta BURUHANDIEN kalejiraHerriko Plaza 17:30 // San Roke BOLA JOKOKO San Roke Sari Handia, San Roke Udal bolatokian 17:30 // SAN ROKE FUTBOL TXAPELKETA, Oberena-Mirandés BEllakuri 18:00-20:00 // PINTXO-GARGANTUA, Herriko plazan Animazioa LAUDIOKO GAITEROEN eskutik 18:00 // ERRALDOIKETA ekimenaren familia argazkia, dantzaldia eta kalejira, Herriko plazatik abiatuta 18:30 // ARTZAIN TXAKURREN ERAKUSTALDIA, Arate Elkarteak antolatutaLatiorroko pareka 19:00 // “MUTE” antzezlanaLamuza Parkea 19:00 // IDI PROBAK, Luzaldi Kirol Klubak antolatutaSan Roke Udal probalekua 20:00 // Kalejira eta otarteko jana ELEKTROKELArekin, Itzelak kuadrillek antolatutaAldai Plazatik 22:00 // SAN ROKE MUSIKA BANDAREN kontzertuaAlberto Acero plaza 22:00 // ERRALDOIKETAren kalejira, Txosnagunetik abiatuta, amaiera 22:30ean Abasto plazan 22:00 // KARAOKEABonaire taberna 23:00 // 4 BANCOS, ATXURRE eta DANTZETAN JARRAI Txosnagunea 00:00 // LA OREJA DE VAN GOGHIrukurutzeta

Laudioko jaiak: Baserritar eguna

09:00 // Baserritar AZOKA
Aldai eta Herriko Plazak

10:30 // BOLA-JOKO San Roke Sari Handia
Udal bolatokia

11:00 // Hasiberrientzako ENTZIERROA
Lamuza Plaza

11:00 // FAMILIA GUNEA
Txosnagunea

11:00 // ERRALDOIKETA ekimenaren argazki erakusketa, Txosnagunean

11:30 // Musika animazioa IZALDErekin

12:30 // ENTZIERROA eta BIGANTXAK, 16 urtetik gorakoentzat
Lamuza Plaza

12:30 // DANTZA erakustaldia, Itxarkundia Dantza Taldearen eskutik
Aldai Plaza

12:30 // MIRIKI IPUIN KONTALARIA, haurrentzako ikuskizuna
Txosnagunea

13:00 // PINTXO DASTAKETA, Zintzarriak kuadrillak antolatuta
Elizako arkupeetan

13:00 // Kale animazioa BETI-JAI fanfarrea
Herrian zehar

13:00 // Igel toka jokoa, Batzalarrin kalean

14:30 // TXAHALAREN HERRI BAZKARIA (Txartelak 10:00etatik aurrera salgai)
Elizako arkupeetan

14:30 // ERRALDOIKETA ekimeneko parte hartzaileen bazkaria, Lamuza parkean

17:00 // ERRALDOI eta BURUHANDIEN kalejira
Herriko Plaza

17:30 // San Roke BOLA JOKOKO San Roke Sari Handia, San Roke Udal bolatokian

17:30 // SAN ROKE FUTBOL TXAPELKETA, Oberena-Mirandés B
Ellakuri

18:00-20:00 // PINTXO-GARGANTUA, Herriko plazan

Animazioa LAUDIOKO GAITEROEN eskutik

18:00 // ERRALDOIKETA ekimenaren familia argazkia, dantzaldia eta kalejira, Herriko plazatik abiatuta

18:30 // ARTZAIN TXAKURREN ERAKUSTALDIA, Arate Elkarteak antolatuta
Latiorroko pareka

19:00 // “MUTE” antzezlana
Lamuza Parkea

19:00 // IDI PROBAK, Luzaldi Kirol Klubak antolatuta
San Roke Udal probalekua

20:00 // Kalejira eta otarteko jana ELEKTROKELArekin, Itzelak kuadrillek antolatuta
Aldai Plazatik

22:00 // SAN ROKE MUSIKA BANDAREN kontzertua
Alberto Acero plaza

22:00 // ERRALDOIKETAren kalejira, Txosnagunetik abiatuta, amaiera 22:30ean Abasto plazan

22:00 // KARAOKEA
Bonaire taberna

23:00 // 4 BANCOS, ATXURRE eta DANTZETAN JARRAI Txosnagunea

00:00 // LA OREJA DE VAN GOGH
Irukurutzeta


11:00

Erraldoiketa

Laudio | Topaketak

Goizean argazki erakusketa eta material salmenta txosnagunean 14:00 // Herri bazkaria 16:30 // Kalejira Lamuza parketik 18:00 // Erraldoien dantzak, kareta tailerrak, talde argazkia 21:00 // Afaria 23:00 // Kalejira eta itxiera ekitaldia  

Erraldoiketa

Goizean argazki erakusketa eta material salmenta txosnagunean

14:00 // Herri bazkaria

16:30 // Kalejira Lamuza parketik

18:00 // Erraldoien dantzak, kareta tailerrak, talde argazkia

21:00 // Afaria

23:00 // Kalejira eta itxiera ekitaldia

 

Motak:
Guneak:

Egutegia

Iraila
al ar az og ol lr ig
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Urria
al ar az og ol lr ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Urte osoko agenda ikusi »»